Raili Tang

(Suomi, Syntymävuosi 1950)
Raili Tang
(Suomi, Syntymävuosi 1950)

RAILI TANG, "MAALAUS".

A tergo sign. 1990. Öljy kankaalle 82x65 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Artek 1990.

Näyttelyt

Raili Tang, Galerie Artek 1990.

Vasarahinta
2 300
24 081
2 612
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
17. marras 2019 15:48
2 300 EUR
17. marras 2019 13:05
2 200 EUR
17. marras 2019 13:05
2 200 EUR
17. marras 2019 12:38
2 100 EUR
17. marras 2019 11:36
2 000 EUR
14. marras 2019 19:42
1 900 EUR
14. marras 2019 8:12
1 800 EUR
4. marras 2019 7:14
1 250 EUR
2. marras 2019 11:13
1 200 EUR
1. marras 2019 17:39
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet