Elina Ruohonen

(Suomi, Syntymävuosi 1970)
Elina Ruohonen
(Suomi, Syntymävuosi 1970)

ELINA RUOHONEN, "YHÄ YLÖS YRITTÄÄ".

A tergo sign. -97. Öljy kankaalle 115x160 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Taidemaalariliiton teosvälitys 2008.

Vasarahinta
1 050
11 897
1 095
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
16. marras 2019 21:38
1 050 EUR
16. marras 2019 16:03
1 000 EUR
10. marras 2019 12:14
900 EUR
4. marras 2019 11:43
800 EUR
2. marras 2019 21:13
750 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet