Anssi Törrönen

(Suomi, Syntymävuosi 1970)
Anssi Törrönen
(Suomi, Syntymävuosi 1970)

ANSSI TÖRRÖNEN, NIMETÖN.

A ergo sign. -97. Öljy levylle 61x68 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Kuvataideakatemian galleria, Helsinki.

Vasarahinta
670
7 450
707
Lähtöhinta
700 - 900 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
17. marras 2019 15:33
670 EUR
17. marras 2019 15:33
650 EUR
17. marras 2019 15:33
600 EUR
17. marras 2019 15:33
580 EUR
17. marras 2019 15:33
540 EUR
17. marras 2019 15:33
520 EUR
17. marras 2019 6:15
500 EUR
3. marras 2019 18:09
400 EUR
2. marras 2019 21:18
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet