1187173
Carolus Enckell
(1945-2017)
Carolus enckell, "arkitekton ii".

CAROLUS ENCKELL, "ARKITEKTON II".

Sign. 2008. Öljy ja vaha balsalevylle 38 x 24 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Forsblom.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
2 105
22 174
2 338
Lähtöhinta
500 - 700 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (36 tarjousta)
8
17. marras 16:22
2 105 EUR
9
17. marras 16:22
2 005 EUR
8
17. marras 16:22
2 005 EUR
9
17. marras 16:21
1 560 EUR
8
17. marras 16:20
1 510 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia