Tilaa uutiskirjeemme

1149499
Nikas Safronov
(Syntymävuosi 1956)
Nikas safronov, "kukkia kesÄverannalla".

NIKAS SAFRONOV, "KUKKIA KESÄVERANNALLA".

A tergo sign. 2009. Öljy kankaalle, kiinnitetty pahville 23.5x17 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Alkuperä - Provenienssi

Saatu lahjana taiteilijalta, sittemmin perheessä.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
450
4 746
500
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
8. joulu 2019 14:40
450 EUR
8. joulu 2019 10:09
400 EUR
7. joulu 2019 19:33
300 EUR
22. marras 2019 18:59
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia