Olli Lyytikäinen

(Suomi, 1949-1987)
Olli Lyytikäinen
(Suomi, 1949-1987)

OLLI LYYTIKÄINEN, "PINK VOID".

Sign. 1983. Vesiväri 29x37.5 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Näyttelyt

"Olli Lyytikäinen", Kiasma 2000.

Nordiska Akvarellmuseet 2.3.-4.5. 2014.

"Olli Lyytikäinen, retrospektiivi", Salon taidemuseo 7.6.-28.9. 2014.

"Olli Lyytikäinen - Nelivärinen uni", Amos Anderson taidemuseo 7.6.-20.8. 1989.

Kirjallisuus

"Nelivärinen uni", kuvattuna sivulla 199.

Vasarahinta
8 700
98 049
9 079
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (19 tarjousta)
8. joulu 2019 15:34
8 700 EUR
8. joulu 2019 15:34
8 500 EUR
8. joulu 2019 15:33
8 200 EUR
8. joulu 2019 15:33
8 000 EUR
8. joulu 2019 15:05
7 700 EUR
8. joulu 2019 15:05
7 500 EUR
8. joulu 2019 15:05
7 300 EUR
8. joulu 2019 15:05
7 100 EUR
8. joulu 2019 15:03
6 900 EUR
8. joulu 2019 15:03
6 700 EUR
8. joulu 2019 14:49
6 500 EUR
8. joulu 2019 14:33
3 500 EUR
8. joulu 2019 13:58
3 000 EUR
27. marras 2019 13:33
2 000 EUR
24. marras 2019 15:37
1 500 EUR
24. marras 2019 13:40
1 300 EUR
24. marras 2019 11:47
1 200 EUR
23. marras 2019 18:39
1 000 EUR
22. marras 2019 21:31
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet