Max Salmi

(Suomi, 1931-1995)
Max Salmi
(Suomi, 1931-1995)

MAX SALMI, "MAISEMA".

A ergo sign. -74. Öljy levylle 70x50 cm.

Tahroja.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta, sittemmin periytynyt perheessä.

Vasarahinta
800
9 064
835
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
8. joulu 2019 15:26
800 EUR
8. joulu 2019 14:47
600 EUR
8. joulu 2019 13:43
540 EUR
4. joulu 2019 13:34
520 EUR
22. marras 2019 18:26
500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet