Leila Hietala

(Suomi, Syntymävuosi 1934)
Leila Hietala
(Suomi, Syntymävuosi 1934)

LEILA HIETALA, "HYÖKKÄYS".

Sign. Pronssi, pituus ca. 52 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
1 150
13 030
1 200
Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
8. joulu 2019 16:57
1 150 EUR
10
7. joulu 2019 16:10
1 100 EUR
11
7. joulu 2019 16:10
1 100 EUR
10
6. joulu 2019 21:22
1 050 EUR
6. joulu 2019 14:16
1 000 EUR
2. joulu 2019 19:37
900 EUR
2. joulu 2019 10:26
850 EUR
9
1. joulu 2019 13:04
808 EUR
8
1. joulu 2019 5:46
770 EUR
30. marras 2019 19:31
750 EUR
30. marras 2019 11:51
650 EUR
29. marras 2019 13:39
600 EUR
28. marras 2019 20:46
500 EUR
27. marras 2019 21:07
440 EUR
27. marras 2019 18:07
400 EUR
26. marras 2019 9:05
360 EUR
24. marras 2019 14:54
340 EUR
24. marras 2019 0:14
320 EUR
23. marras 2019 14:40
300 EUR
23. marras 2019 11:30
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet