Tilaa uutiskirjeemme

1199443
Greta Hällfors-sipilä
(1899-1974)
Greta hÄllfors-sipilÄ, sisÄkuva.

GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, SISÄKUVA.

Sign. 6.9. -49, Kellokoski. Vesiväri, kuvakoko 29.5 x 20 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N600
Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
300
3 171
333
Lähtöhinta
600 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (3 tarjousta)
15. tammi 23:12
300 EUR
15. tammi 23:06
250 EUR
14. tammi 14:18
70 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia