266305
Anitra Lucander
(1918-2000)
Anitra lucander, katedraali.
Anitra lucander, katedraali.

ANITRA LUCANDER, KATEDRAALI.

Sign. Öljy kankaalle, 105x105 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
5 200
54 777
5 775
Lähtöhinta
3 500 - 4 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (10 tarjousta)
8. joulu 19:16
5 200 EUR
8. joulu 19:16
5 000 EUR
8. joulu 18:28
4 700 EUR
8. joulu 18:28
4 500 EUR
8. joulu 18:28
4 200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia