Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Tapio Nyyssönen

(Suomi, Syntymävuosi 1947)
Tapio Nyyssönen
(Suomi, Syntymävuosi 1947)

TAPIO NYYSSÖNEN, "LANGENNUT ENKELI".

Sign. 2009. Olja på duk 180x150 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Vasarahinta
1 800
18 954
2 067
Lähtöhinta
2 000 - 2 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (19 tarjousta)
5. huhti 2020 16:16
1 800 EUR
5. huhti 2020 16:16
1 750 EUR
5. huhti 2020 16:15
1 700 EUR
5. huhti 2020 16:15
1 650 EUR
5. huhti 2020 16:14
1 600 EUR
5. huhti 2020 16:14
1 550 EUR
5. huhti 2020 16:13
1 500 EUR
5. huhti 2020 16:13
1 450 EUR
5. huhti 2020 16:12
1 400 EUR
5. huhti 2020 16:12
1 350 EUR
5. huhti 2020 16:11
1 300 EUR
5. huhti 2020 16:11
1 250 EUR
5. huhti 2020 16:09
1 200 EUR
5. huhti 2020 15:49
1 000 EUR
5. huhti 2020 14:44
600 EUR
5. huhti 2020 11:44
500 EUR
4. huhti 2020 9:52
400 EUR
2. huhti 2020 17:21
300 EUR
31. maalis 2020 10:40
120 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet