Jaan Elken

(Viro, Syntymävuosi 1954)
Jaan Elken
(Viro, Syntymävuosi 1954)

JAAN ELKEN, "WRITING ON THE WALL IV".

A tergo sign. 2016. Akryyli ja kollaasi kankaalle 90x110 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Vasarahinta
1 210
13 637
1 263
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (22 tarjousta)
5. huhti 2020 15:21
1 210 EUR
8
5. huhti 2020 15:21
1 160 EUR
5. huhti 2020 15:18
1 110 EUR
5. huhti 2020 15:18
1 060 EUR
5. huhti 2020 15:18
1 010 EUR
5. huhti 2020 15:17
990 EUR
8
5. huhti 2020 15:16
970 EUR
5. huhti 2020 15:15
950 EUR
5. huhti 2020 14:32
930 EUR
5. huhti 2020 12:44
910 EUR
5. huhti 2020 12:44
900 EUR
5. huhti 2020 9:33
870 EUR
5. huhti 2020 9:33
850 EUR
4. huhti 2020 17:07
810 EUR
4. huhti 2020 17:07
800 EUR
3. huhti 2020 7:16
770 EUR
3. huhti 2020 7:16
750 EUR
23. maalis 2020 20:55
720 EUR
22. maalis 2020 20:23
700 EUR
21. maalis 2020 9:01
600 EUR
20. maalis 2020 17:03
500 EUR
20. maalis 2020 16:27
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet