1199474

Greta Hällfors-sipilä

(Suomi, 1899-1974)
Greta hällfors-sipilä, kesäkukkia.

GRETA HÄLLFORS-SIPILÄ, KESÄKUKKIA.

Sign. 22.7. -49 (Kellokoski). Vesiväri, kuvakoko 39 x 29 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan perhe.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide (Perhevapaalla)
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Vasarahinta
3 150
32 792
3 572
Lähtöhinta
600 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (56 tarjousta)
14. kesä 2020 15:38
3 150 EUR
14. kesä 2020 15:38
3 050 EUR
14. kesä 2020 15:36
2 950 EUR
14. kesä 2020 15:36
2 850 EUR
14. kesä 2020 15:35
2 750 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia