Alpo Jaakola

(Suomi, 1929-1997)
Alpo Jaakola
(Suomi, 1929-1997)

ALPO JAAKOLA, "KAKSITERÄISET MIEKAT".

Sign. -58. Öljy kankaalle 69 x 89 cm.

Krakeloitunut.

Vasarahinta
2 600
28 626
2 766
Lähtöhinta
2 200 - 3 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (19 tarjousta)
14. kesä 2020 17:12
2 600 EUR
14. kesä 2020 17:11
2 500 EUR
14. kesä 2020 17:04
2 400 EUR
14. kesä 2020 17:04
2 321 EUR
14. kesä 2020 17:03
2 300 EUR
14. kesä 2020 17:03
2 200 EUR
14. kesä 2020 16:26
2 120 EUR
14. kesä 2020 16:26
2 020 EUR
14. kesä 2020 16:03
2 000 EUR
14. kesä 2020 15:22
1 950 EUR
14. kesä 2020 15:22
1 900 EUR
13. kesä 2020 21:29
1 850 EUR
13. kesä 2020 20:29
1 800 EUR
8. kesä 2020 19:03
1 750 EUR
8. kesä 2020 18:57
1 550 EUR
30. touko 2020 15:47
1 500 EUR
30. touko 2020 10:12
1 200 EUR
29. touko 2020 16:16
1 000 EUR
29. touko 2020 12:52
600 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1273. A famille rose Canton tea pot, Qing dynasty, 19th century.
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
Tarjoushistoria
600

tarjouksesi
400

tarjouksesi
300

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
600 SEK