Sign. "Jussi Mäntynen 1940" ja monogrammisigneerattu. Pronssiveistos, korkeus 25 cm, leveys 32 cm.
Iänmukaista kulumaa.
Alkuperä - Provenienssi
Mäntysen suku. Omistaja saanut veistoksen lahjana Jussi Mäntysen tyttäreltä Sirkka Mäntyseltä.
Tarjottu
2 500
28 450
2 654
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 EUR
Huutokauppa on päättynyt. Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (4 tarjousta)
14. kesä 2020 15:47
2 500 EUR
Tämän tarjouksen teki tarjoaja nro: 4
12. kesä 2020 12:23
2 000 EUR
Tämän tarjouksen teki tarjoaja nro: 3
29. touko 2020 20:41
1 500 EUR
Tämän tarjouksen teki tarjoaja nro: 2
29. touko 2020 20:03
200 EUR
Tämän tarjouksen teki tarjoaja nro: 1
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin
Mitä kuljetus maksaa?
Paketointi ja vakuutus
Miten tilaan kuljetuksen?
Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta
Milloin esineeni toimitetaan?