Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

HELENE SCHJERFBECK, "RIPPILAPSI (HARTAUS)".

Sign. lyijykynällä. Litografia. Merkattu 62/70. Kuvakoko 47,5x33,5 cm. Laattakoko 63x49 cm.

Ei tutkittu ilman kehyksiä.

Alkuperä - Provenienssi

Gösta Stenmanin kokoelmista.

Kirjallisuus

Ks. Ahtela 1953, nro 830.

Vasarahinta
4 251
48 164
4 435
Lähtöhinta
2 500 - 3 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (37 tarjousta)
15
14. kesä 2020 13:50
4 251 EUR
13
14. kesä 2020 13:50
4 051 EUR
13
14. kesä 2020 13:15
3 950 EUR
14
14. kesä 2020 13:06
3 900 EUR
13
14. kesä 2020 13:06
3 800 EUR
14
14. kesä 2020 13:06
3 700 EUR
13
14. kesä 2020 11:58
3 600 EUR
10
14. kesä 2020 11:55
3 500 EUR
10
14. kesä 2020 11:55
3 300 EUR
13
14. kesä 2020 11:55
3 200 EUR
10
14. kesä 2020 11:55
3 100 EUR
13
14. kesä 2020 11:55
3 000 EUR
10
14. kesä 2020 11:54
2 900 EUR
13
14. kesä 2020 11:54
2 800 EUR
10
13. kesä 2020 9:17
2 700 EUR
12
13. kesä 2020 9:17
2 600 EUR
10
13. kesä 2020 9:16
2 500 EUR
12
13. kesä 2020 9:16
2 400 EUR
10
13. kesä 2020 9:06
2 300 EUR
11
13. kesä 2020 9:06
2 200 EUR
10
13. kesä 2020 9:05
2 100 EUR
11
13. kesä 2020 9:05
2 000 EUR
10
12. kesä 2020 7:23
1 950 EUR
11. kesä 2020 8:05
1 900 EUR
9
11. kesä 2020 7:51
1 850 EUR
2. kesä 2020 21:58
1 800 EUR
8
2. kesä 2020 21:54
1 750 EUR
2. kesä 2020 21:54
1 700 EUR
8
2. kesä 2020 21:54
1 700 EUR
1. kesä 2020 23:33
1 650 EUR
1. kesä 2020 19:34
1 600 EUR
31. touko 2020 22:32
1 200 EUR
31. touko 2020 18:14
1 000 EUR
31. touko 2020 17:46
720 EUR
30. touko 2020 13:15
600 EUR
30. touko 2020 11:03
35 EUR
30. touko 2020 7:00
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu