Elvi Maarni

(Suomi, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Suomi, 1907-2006)

ELVI MAARNI,KÄVELYLLÄ.

SIgn. Öljy kankaalle 24 x 22 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu Helmut van Assendelftilta 1970-luvun alussa.

Vasarahinta
992
11 319
1 032
Lähtöhinta
800 - 1 200 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (28 tarjousta)
14. kesä 2020 11:15
992 EUR
9
14. kesä 2020 10:43
972 EUR
14. kesä 2020 10:43
952 EUR
9
14. kesä 2020 10:42
931 EUR
14. kesä 2020 10:42
911 EUR
9
14. kesä 2020 10:41
891 EUR
14. kesä 2020 10:41
871 EUR
9
14. kesä 2020 10:29
851 EUR
14. kesä 2020 10:24
831 EUR
9
14. kesä 2020 10:23
811 EUR
14. kesä 2020 10:23
810 EUR
9
14. kesä 2020 9:46
790 EUR
12. kesä 2020 17:10
770 EUR
8
12. kesä 2020 17:09
750 EUR
12. kesä 2020 17:09
742 EUR
8
12. kesä 2020 15:51
722 EUR
12. kesä 2020 15:50
702 EUR
8
12. kesä 2020 15:50
700 EUR
8
12. kesä 2020 13:33
680 EUR
12. kesä 2020 13:33
660 EUR
8
11. kesä 2020 3:24
640 EUR
10. kesä 2020 13:00
500 EUR
5. kesä 2020 11:15
450 EUR
3. kesä 2020 21:54
400 EUR
1. kesä 2020 16:28
360 EUR
30. touko 2020 9:37
320 EUR
29. touko 2020 19:10
300 EUR
29. touko 2020 17:55
30 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet