Hjalmar Munsterhjelm

(Suomi, 1840-1905)
Hjalmar Munsterhjelm
(Suomi, 1840-1905)

Hjalmar Munsterhjelm, Kotimatka talvimaisemassa.

Sign. -73. Öljy kankaalle 36x52,5 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut. Pieniä tahroja.

Vasarahinta
10 000
112 700
10 435
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (17 tarjousta)
13. joulu 2020 16:20
10 000 EUR
8
13. joulu 2020 16:20
9 900 EUR
13. joulu 2020 16:19
9 400 EUR
8
13. joulu 2020 16:19
9 200 EUR
13. joulu 2020 14:39
9 000 EUR
13. joulu 2020 14:39
8 800 EUR
13. joulu 2020 14:39
8 600 EUR
13. joulu 2020 14:39
8 400 EUR
13. joulu 2020 11:11
8 200 EUR
13. joulu 2020 9:55
8 000 EUR
11. joulu 2020 16:17
7 000 EUR
11. joulu 2020 14:11
6 000 EUR
6. joulu 2020 16:01
5 500 EUR
5. joulu 2020 10:26
4 500 EUR
27. marras 2020 20:37
4 000 EUR
27. marras 2020 18:25
400 EUR
27. marras 2020 15:22
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu