Eero Hiironen

(Suomi, 1938-2018)
Eero Hiironen
(Suomi, 1938-2018)

Eero Hiironen, "Myötätuulessa".

A tergo sign. -04. Ruostumaton teräs 133 x 94 cm.

Iänmukaista kulumaa. Vähäisiä naarmuja.

Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Tarjottu
4 000
45 080
4 174
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (6 tarjousta)
13. joulu 2020 16:04
4 000 EUR
12. joulu 2020 18:40
3 200 EUR
11. joulu 2020 19:58
2 500 EUR
9. joulu 2020 21:10
2 000 EUR
5. joulu 2020 14:30
1 300 EUR
27. marras 2020 20:33
300 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet