William Lönnberg

(Suomi, 1887-1949)
William Lönnberg
(Suomi, 1887-1949)

William Lönnberg, Sinipukuinen nainen.

Sign. Öljy kankaalle 93,3x65 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Näyttelyt

"Den Finske Kunstudstilling ved Charlottenburg", Tanska, 1919.

Vasarahinta
1 320
14 956
1 377
Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (27 tarjousta)
8
13. joulu 2020 15:36
1 320 EUR
13. joulu 2020 15:36
1 270 EUR
8
13. joulu 2020 15:36
1 220 EUR
13. joulu 2020 15:34
1 170 EUR
8
13. joulu 2020 15:33
1 120 EUR
13. joulu 2020 15:33
1 100 EUR
8
13. joulu 2020 15:32
1 050 EUR
13. joulu 2020 15:32
1 000 EUR
8
13. joulu 2020 15:32
970 EUR
13. joulu 2020 15:32
950 EUR
13. joulu 2020 15:28
940 EUR
8
13. joulu 2020 15:26
920 EUR
13. joulu 2020 15:26
900 EUR
8
13. joulu 2020 15:26
870 EUR
13. joulu 2020 15:26
850 EUR
8
13. joulu 2020 15:25
800 EUR
13. joulu 2020 15:20
700 EUR
13. joulu 2020 15:19
650 EUR
13. joulu 2020 15:09
600 EUR
13. joulu 2020 10:54
520 EUR
12. joulu 2020 14:20
500 EUR
11. joulu 2020 19:16
480 EUR
5. joulu 2020 10:26
350 EUR
29. marras 2020 15:02
320 EUR
28. marras 2020 9:37
300 EUR
27. marras 2020 18:29
260 EUR
27. marras 2020 15:16
200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu