1316514

Marc Chagall

(Ranska, 1887-1985)
Marc chagall, "lovers at the ishbah".

Marc Chagall, "Lovers at the Ishbah".

Sign. Merkattu 16/50. Värilitografia. Arches. Kuvakoko 59x95 cm. Lehden koko 75x117 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Kirjallisuus

Mourlot 983.

Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 EUR