987185

Vasili Efimovich Ekgorst

(Venäjän federaatio, 1831-1901)
Vasili efimovich ekgorst, kalastava mies.

Vasili Efimovich Ekgorst, Kalastava mies.

Sign. Öljy levylle 50 x 40 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lisätietoja

Василий Ефимович Экгорст (1831-1901), Рыбак

Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
1 000 - 1 500 EUR