1331573

Robert Combas

(Ranska, Syntymävuosi 1957)
Robert combas, "two oizo".
Robert combas, "two oizo".
Robert combas, "two oizo".
Robert combas, "two oizo".

Robert Combas, "Two Oizo".

Sign. 1990. Akryyli kankaalle kiinnitetylle kankaalle 116 x 125 cm.

Yleisvaikutelma hyvä. Pintalikaa reuna-alueilla.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Alkuperä - Provenienssi

Galerie Beaubourg, Pariisi 1990. Merkittävä suomalainen yksityiskokoelma.

Lisätietoja

Rekisteröity Atelier Robert Combas'n arkistoon.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Vasarahinta
83 000
856 560
93 511
Lähtöhinta
25 000 - 35 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (85 tarjousta)
28. marras 18:31
83 000 EUR
10
28. marras 18:31
82 900 EUR
10
28. marras 18:29
82 200 EUR
28. marras 18:29
82 000 EUR
28. marras 18:28
80 700 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia