1340618

Pekka Kauhanen

(Suomi, 1954-2020)
Pekka kauhanen, nimetön.
Pekka kauhanen, nimetön.
Pekka kauhanen, nimetön.
Pekka kauhanen, nimetön.
Pekka kauhanen, nimetön.
Pekka kauhanen, nimetön.
Pekka kauhanen, nimetön.

Pekka Kauhanen, Nimetön.

Sign. -87. Pronssi, korkeus 54 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta, tämän jälkeen samassa perheessä.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide (Perhevapaalla)
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
2 200 - 2 800 EUR