1340988

Tove Jansson

(Suomi, 1914-2001)
Tove jansson, "asetelma vihreällä taustalla".

Tove Jansson, "Asetelma vihreällä taustalla".

Sign. -54. Öljy kankaalle 64 x 80 cm.

Krakeloitunut.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide (Perhevapaalla)
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Lähtöhinta
25 000 - 35 000 EUR