1348643

Tove Jansson

(Suomi, 1914-2001)
Tove jansson, "kahvilainteriööri".

Tove Jansson, "Kahvilainteriööri".

Sign. -39. Öljy kankaalle 53 x 66 cm.

Maalipinnan irtoamista.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Alkuperä - Provenienssi

Saatu suoraan taiteilijalta 1940-50-luvulla, sen jälkeen samassa perheessä.

Näyttelyt

Tove Jansson, 4.2. - 4.4. 1993 Turun taidemuseo.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Vasarahinta
36 201
372 146
40 895
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (25 tarjousta)
28. marras 16:06
36 201 EUR
8
28. marras 16:06
36 001 EUR
28. marras 16:05
35 201 EUR
8
28. marras 16:05
35 001 EUR
28. marras 16:05
34 767 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia