1350890

Tove Jansson

(Suomi, 1914-2001)
Tove jansson, omakuva.
Tove jansson, omakuva.
Tove jansson, omakuva.
Tove jansson, omakuva.

Tove Jansson, Omakuva.

Sign. -43. Öljy kankaalle 55,5 x 46,5 cm.

Krakeloitunut. Lyijykynän jälkiä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Alkuperä - Provenienssi

Hankittu arviolta 1950-luvulla, tämän jälkeen samassa perheessä.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Vastaava asiantuntija suomalainen moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Vasarahinta
140 200
1 446 864
157 955
Lähtöhinta
40 000 - 60 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (32 tarjousta)
28. marras 15:21
140 200 EUR
10
28. marras 15:21
140 000 EUR
10
28. marras 15:21
101 210 EUR
11
28. marras 15:21
101 010 EUR
10
28. marras 15:20
98 200 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia