Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Juhana Blomstedt

(Suomi, 1937-2010)
Juhana Blomstedt
(Suomi, 1937-2010)

Juhana Blomstedt, "Chathan" sarjasta "Genesis".

A tergo sign. 1985. Akryyli kankaalle 114 x 146 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Galerie Artek 1985. Jörn Donnerin kokoelma.

Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet