Terry Stringer

(Uusi-Seelanti, Syntymävuosi 1946)
Terry Stringer

Terry Stringer, "Venus".

Sign. 2008. Pronssi 2/3, korkeus 179 cm. Valimon leima.

Yleisvaikutelma hyvä.

Alkuperä - Provenienssi

Beppu Wiarda Gallery, Usa 2008. Yksityiskokoelma.

Lähtöhinta
7 000 - 10 000 EUR
Kuvan käyttöoikeudet