1356288

Anna af Forselles

(Suomi, 1863-1942)
Anna af forselles, hevosia tallissa.

Anna af Forselles, Hevosia tallissa.

Sign.1903. Olja på duk 70,5x100,5 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - B20
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Asiakaspalvelu
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Kun olet suorittanut maksun voit tilata kuljetusken Omat Sivut -osion kautta

Milloin esineeni toimitetaan?

Vasarahinta
4 400
45 408
4 957
Lähtöhinta
1 200 - 1 700 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (34 tarjousta)
22. marras 20:32
4 400 EUR
22. marras 20:32
4 200 EUR
22. marras 20:32
4 000 EUR
22. marras 20:32
3 900 EUR
22. marras 20:32
3 800 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia