Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Sulho Sipilä

(Suomi, 1895-1949)
Sulho Sipilä
(Suomi, 1895-1949)

Sulho Sipilä, Omakuva.

Sign. -44. Öljy kankaalle 62,5 x 51 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan suku.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR