Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Sulho Sipilä

(Suomi, 1895-1949)
Sulho Sipilä
(Suomi, 1895-1949)

Sulho Sipilä, Omakuva.

Sign. -44. Öljy kankaalle 62,5 x 51 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan suku.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 EUR