Wilho Sjöström

(Suomi, 1873-1944)
Wilho Sjöström
(Suomi, 1873-1944)

Wilho Sjöström, Näkymä Porvoosta.

Sign. 1912. Öljy kankaalle 53 x 72 cm.

Kulumaa. Paikoittaista krakelointia. Kupruileva kangas.

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 EUR