Birger Carlstedt

(Suomi, 1907-1975)
Birger Carlstedt
(Suomi, 1907-1975)

Birger Carlstedt, Asetelma.

Sign.-44. Öljy levylle 61x50 cm.

Iänmukaista kulumaa. Kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

Tehtailija Beatrice Lesslie (1890-1967); perintönä nykyiselle omistajalle.

Beatrice Lesslie oli ns. Finlandshjälpen:in merkittävä lahjoittaja Ruotsissa talvisodan aikana.

Vasarahinta
51 700
574 904
54 134
Lähtöhinta
17 000 - 22 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
10
27. marras 2022 15:37
51 700 EUR
11
27. marras 2022 15:37
51 500 EUR
10
27. marras 2022 15:35
45 200 EUR
11
27. marras 2022 15:35
45 000 EUR
10
27. marras 2022 15:33
38 200 EUR
11
27. marras 2022 15:33
38 000 EUR
10
27. marras 2022 15:32
27 900 EUR
11
27. marras 2022 15:32
27 700 EUR
10
27. marras 2022 15:30
19 900 EUR
11
27. marras 2022 15:30
19 700 EUR
10
25. marras 2022 16:43
14 000 EUR
9
25. marras 2022 16:01
2 400 EUR
8
20. marras 2022 12:58
2 300 EUR
18. marras 2022 15:54
2 200 EUR
17. marras 2022 23:50
2 100 EUR
17. marras 2022 11:32
2 000 EUR
17. marras 2022 1:49
1 150 EUR
16. marras 2022 19:53
1 100 EUR
16. marras 2022 16:56
1 050 EUR
16. marras 2022 15:18
1 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Jälleenmyyntikorvaus

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13, 14–17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu