Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Nina Ahlstedt

(Suomi, 1853-1907)
Nina Ahlstedt
(Suomi, 1853-1907)

Nina Ahlstedt, "Päiväunia".

Sign. -96. Olja på duk 71,5 x 59,5 cm.

Iänmukaista kulumaa. Vähäisiä vaurioita.

Näyttelyt

Unten mailla. Tikanojan taidekoti, Vaasa 15.6. - 5.9.2004.

Kirjallisuus

Ann-Maj Väre: Taiteilijaperhe Ahlstedt, s. 96.

Vasarahinta
10 001
103 210
11 442
Lähtöhinta
7 000 - 9 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (12 tarjousta)
27. marras 2022 15:37
10 001 EUR
27. marras 2022 15:37
10 000 EUR
27. marras 2022 15:37
9 201 EUR
27. marras 2022 15:37
9 001 EUR
27. marras 2022 15:30
6 600 EUR
27. marras 2022 15:30
6 400 EUR
27. marras 2022 15:29
6 100 EUR
27. marras 2022 15:29
5 900 EUR
26. marras 2022 10:09
5 500 EUR
17. marras 2022 15:19
4 000 EUR
16. marras 2022 18:43
3 333 EUR
16. marras 2022 15:43
3 000 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia