Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

Johan Knutson, "Maisema Ruotsista Tanskaan".

Sign. -62. Öljy kankaalle 82 x 120 cm.

Krakeloitunut.

Vasarahinta
6 200
68 944
6 541
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (16 tarjousta)
8
27. marras 2022 16:48
6 200 EUR
9
27. marras 2022 16:46
6 000 EUR
8
27. marras 2022 16:46
6 000 EUR
9
27. marras 2022 16:46
5 700 EUR
8
27. marras 2022 16:46
5 500 EUR
9
27. marras 2022 16:43
5 200 EUR
8
27. marras 2022 16:43
5 000 EUR
9
27. marras 2022 16:43
4 400 EUR
8
27. marras 2022 16:43
4 000 EUR
27. marras 2022 7:28
2 700 EUR
26. marras 2022 6:53
2 600 EUR
22. marras 2022 21:31
1 300 EUR
16. marras 2022 22:41
1 200 EUR
16. marras 2022 18:46
1 111 EUR
16. marras 2022 18:25
1 000 EUR
16. marras 2022 17:08
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia
Ota yhteyttä
Alma Ahlroth
Helsinki
Alma Ahlroth
Avustava asiantuntija, taide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu