Elin Danielson-Gambogi

(Suomi, 1861-1919)
Elin Danielson-Gambogi
(Suomi, 1861-1919)

Elin Danielson-Gambogi, Nuoren naisen muotokuva.

Sign. -84. Öljy kankaalle 45,5 x 37 cm.

Iänmukaista kulumaa. Kunnostettu. Paikoittaista krakelointia.

Vasarahinta
2 800
31 556
2 922
Lähtöhinta
4 000 - 5 000 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
27. marras 2022 17:21
2 800 EUR
26. marras 2022 14:19
2 600 EUR
16. marras 2022 20:41
2 500 EUR
16. marras 2022 20:37
2 222 EUR
16. marras 2022 20:35
2 000 EUR
16. marras 2022 18:48
1 111 EUR
16. marras 2022 17:10
100 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Alma Ahlroth
Helsinki
Alma Ahlroth
Avustava asiantuntija, taide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu