Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

Berndt Lindholm, Lapset polulla.

Sign.-72. Öljy kankaalle 45x65 cm.

Iänmukaista kulumaa. Krakeloitunut.

Vasarahinta
2 800
31 556
2 922
Lähtöhinta
3 500 - 4 500 EUR
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
27. marras 2022 15:04
2 800 EUR
27. marras 2022 13:02
2 500 EUR
26. marras 2022 14:26
2 300 EUR
22. marras 2022 19:14
2 100 EUR
21. marras 2022 18:53
2 000 EUR
16. marras 2022 23:07
1 600 EUR
16. marras 2022 22:29
1 500 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Johan Wulff
Helsinki
Johan Wulff
Johtava taideasiantuntija
+358 (0)50 410 1377

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu