Felix Frang-Pahlama

(Suomi, 1862-1932)
Felix Frang-Pahlama
(Suomi, 1862-1932)

Felix Frang-Pahlama, Järvimaisema.

Sign. Öljy kankaalle 61 x 42 cm.

Kulumaa. Paikoittaista krakelointia. Vähäisiä tahroja.

Lähtöhinta
900 EUR