Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

An Art Nouveau table, Sweden, early 20th Century.

Oak top with inlays, base in oak with inlays in the shape of dots, height 76 cm, 115x170 cm.

The top sanded. Cracks and wear.

Alkuperä - Provenienssi

Reportedly, Mauritz Håkan Björnström-Steffansson (1883-1962)

Lähtöhinta
20 000 SEK
Ota yhteyttä
Jonatan  Jahn
Tukholma
Jonatan Jahn
Vastaava asiantuntija, nykyaikainen ja moderni design
+46 (0)703 92 88 60

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu