Audemars Piguet, Jules Audemars, "Breguet Numerals", kronograf, armbandsur, 41 mm.

18K roséguld, automatisk, safirglas, glasbaksida, läderband, viklås i 18K roséguld, ca 2010.

Caliber 3124, Verknr. 757058, Referensnr. 26100OR.OO.D088CR.01, Boettnr. G48992.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Urverket fungerar vid katalogiseringstidpunkten, Bukowskis garanterar inte att urverket kommer att fungera i framtiden. Observera att urverket inte har testats för tidsprecision och kan behöva servas på köparens bekostnad. Klockorna har öppnats för att undersöka urverket, därför ges inga garantier för att klockorna är vattenresistenta. Potentiella köpare bör inspektera varje klocka för att försäkra sig om dess skick. För mer information, vänligen läs våra Köpvillkor.

Muut tiedot

The Jules Audemars 26100OR.OO.D088CR.01 timepiece boasts a white lacquered dial adorned with painted Breguet numerals and black poire hands, thus imparting a classical and timeless charm to Audemars Piguet's self-winding chronograph.

Named after one of the founders of Audemars Piguet, the Jules Audemars collection features classic and timeless designs that celebrate the brand's rich heritage in watchmaking. The 26100OR.OO.D088CR.01 model is no exception.

The watch features a beautifully crafted 41 mm rose gold case that showcases Audemars Piguet's exceptional attention to detail. The case is complemented by a sleek black leather strap that adds a touch of sophistication to the overall design. The watch's sapphire crystal case back also provides a clear view of the watch's caliber 3124.

Vasarahinta
134 000
11 817
12 430
Lähtöhinta
140 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
27. touko 19:49
134 000 SEK
8
27. touko 19:49
132 000 SEK
27. touko 19:48
130 000 SEK
8
27. touko 19:47
124 000 SEK
27. touko 19:46
122 000 SEK
8
27. touko 19:45
120 000 SEK
27. touko 19:43
115 000 SEK
27. touko 19:43
112 000 SEK
27. touko 19:42
110 000 SEK
8
27. touko 19:41
107 000 SEK
27. touko 15:41
105 000 SEK
24. touko 22:40
103 000 SEK
23. touko 17:47
101 000 SEK
22. touko 7:38
90 000 SEK
21. touko 21:53
84 000 SEK
21. touko 10:07
80 000 SEK
20. touko 23:39
75 000 SEK
20. touko 12:50
71 000 SEK
20. touko 8:39
61 000 SEK
19. touko 18:52
50 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia
Ota yhteyttä
Simon Naeslund
Tukholma
Simon Naeslund
Asiantuntija kellot
+46 (0) 73 595 68 75

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–13, 14–17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9–13

Asiakaspalvelu