Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Venny Soldan-Brofeldt

(Suomi, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Suomi, 1863-1945)

Venny Soldan-Brofeldt, Tähystävä poika.

Sign. Öljy kankaalle 29 x 42,5 cm.

Tahroja. Kellastunut. Paikoittaista krakelointia.

Lähtöhinta
1 500 - 2 000 EUR