Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Max Papart

(Ranska, 1911-1994)
Max Papart
(Ranska, 1911-1994)

Max Papart, "Nature Morte aux Poires".

Sign. Öljy levylle 60 x 73 cm.

Iänmukaista kulumaa. Vaurioita.

Alkuperä - Provenienssi

Taiteilijan omasta kokoelmasta.

Muut tiedot

Valmistettu 1947.

Lähtöhinta
800 - 1 200 EUR
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet