Elvis Costello

(Yhdistynyt kuningaskunta, Syntymävuosi 1954)
Elvis Costello

Elvis Costello,

Record label Stiff Records, SEEZ 3, Matrix/Runout side A, seez 3 A 9 P 77 F 710 * Matrix/Runout side B, seez 3 B9 P77 FFE 710, length 31.5 cm, width 31.5 cm. Elvis Costello has signed the back of the sleeve.

märken, fläckar, smärre slitage, smärre repor på skivan.

Alkuperä - Provenienssi

Har tillhört den svenska rockfotografen Torbjörn Calvero. Torbjörn har vid flera tillfällen fotat av Elvis Costello

Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet