Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Books, 3 pcs, "Miró Lithographe" Maeght Editeur, III., V. & VI, Paris, France, 1964-81.

Three books "Miró Lithographe", III, 1964-69, V, 1972-75, and VI, 1976-81.

Yellowing. Localised wear. Scratches. Not fully reviewed. Tears.

Lähtöhinta
2 000 SEK
Ota yhteyttä
Linnéa Österberg
Tukholma
Linnéa Österberg
Avustava asiantuntija
+46 (0)739 16 36 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai – perjantai klo 9–12

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 10–13

Asiakaspalvelu