13
72365

Okänd konstnär 1700/1800-tal

Lähtöhinta
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
92 - 138 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Okänd konstnär 1700/1800-tal

"La manie de la danse"

UNKNOWN ARTIST 18/19th C. "La manie de la danse". Engraving, 1809.

Damages.

Täydennyslista

Damages.

Alkuperä - Provenienssi

A tergo text: "Till Ingmar Bergman från Dramatens Artistklubb 11 juni 1966.