20
141789

Pär Strömberg

(Ruotsi, Syntymävuosi 1972)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
4 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Pär Strömberg
(Ruotsi, Syntymävuosi 1972)

As the Shadows Rise

Signerad Pär Strömberg och daterad 2009 a tergo. Duk 40 x 60 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären själv

Näyttelyt

Representerad av Galleri Serieuze Zanken Studioos på Konstmässan i Amsterdam