25
143535

Magnus Carlén

(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
2 100 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Magnus Carlén
(Ruotsi, Syntymävuosi 1960)

Utan titel 161

Signerad Magnus Carlén och daterad 1992-94 a tergo. Olja på pannå 15,5 x 12,5 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.