Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:
27
141749

Joakim Nordin

(Ruotsi, Syntymävuosi 1975)
Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 382 EUR
325 - 434 USD
Vasarahinta
10 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Joakim Nordin
(Ruotsi, Syntymävuosi 1975)

Molnfabriken

Signerad Joakim Nordin. Daterad 2009 a tergo. Akryl på duk 60 x 60 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.

Näyttelyt

"3 konstnärer, 3 stilar" Mornington Hotel, Stockholm 2010.