133469

Jwan Yosef

(Ruotsi, Syntymävuosi 1984)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74
Jwan Yosef
(Ruotsi, Syntymävuosi 1984)

Utan titel ("Alex")

Signerad Jwan J. a tergo. Utförd 2010. Olja på plexiglas 100 x 98 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Donerad av konstnären.